Ginekolog

NZOZ GRO-MEDICUS

Kraków, ul. Szwedzka 27
AOS
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia - minimum 1 raz w tygoniu
Typ zatrudnienia
Zgodnie z indywidalnymi ustaleniami
Jesteśmy poradnią ginekologiczno-położniczą, która obsługuje pacjentki dzielnicy Podgórze i okolic. Mamy podpisany kontrakt z NFZ.

 Zakres obowiązków:
  • Świadczenie porad w poradni ginekologiczno położniczej
  • Wykonywanie badań USG (TV, TA, ciąża)
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Współpraca z personelem pomocniczym

 Wymagania:
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Ukończona specjalizacja lub w trakcie specjalizacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Empatia

Mile widziane
  • Certyfikaty z wykonywania badań USG i kolposkopii

 Oferujemy:
  • Czas pracy ustalamy indywidualnie zgodnie z preferencjami
  • Dużą samodzielność i możliwości proponowania kierunków rozwoju
  • Wysokie wynagrodzenie ustalane indywidualnie