Psycholog

Psychopark.pl

Zdalnie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50zł za wizytę
Wymiar pracy
1/2
Typ zatrudnienia
Zlecenie/b2b
Opis
Twój zakres obowiązków
  • Udzielenie pomocy psychologicznej online

Nasze wymagania:
  • Ukończone 5- letnie studia psychologiczne [warunek konieczny]
  • Dyspozycyjność czasowa, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Umiejętności obsługi komputera i swobodę w posługiwaniu się Internetem
  • Pracę zgodnie z zasadami etyki zawodu psychologa/psychoterapeuty

To oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy (Ty decydujesz ile i kiedy pracujesz)
  • Umawianie konsultacji/ wizyt, system rezerwacji, e-mail itd. - obsługa przez nasz portal internetowy
  • Wsparcie recepcji
  • Szkolenia - regularne spotkana online zespołu
  • Wsparcie techniczne oraz szkolenie wstępne uwzględniające dobre praktyki w pracy online
  • Dowolne miejsce pracy (praca w 100% zdalna)
  • Prowadzenie działań informacyjnych dot. działalności nowych specjalistów
  • Szacunek, współpracę oraz szeroko rozumiane wsparcie
  • Współpracę w oparciu o umowę współpracy (B2B) lub umowę zlecenie
  • Atrakcyjne, uczciwe wynagrodzenie
  • Okazje do wymiany wiedzy i doświadczeń z pozostałymi członkami zespołu
  • Możliwości do rozwoju i otwartość na nowe pomysły
  • Możliwość publikowania materiałów promocyjnych (na blogu oraz social mediach)
  • Możliwość udzielania wypowiedzi dla największych mediów w Polsce