Anestezjolog

Ortognatyka - dr Jagielak

Al. Krakowska 54, 05-090 Raszyn
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
1 dzień w tygodniu
Typ zatrudnienia
B2B
Klinika Ortognatyka -dr Jagielak to wieloletnie doświadczenie oraz zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki dla wszystkich potrzeb w zakresie twarzy, jamy ustnej i szczęki. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem ortodontyczno-chirurgicznym.

 Zakres obowiązków:
  • kwalifikacja przedoperacyjna pacjenta
  • konsultacja anestezjologiczna przed zabiegiem
  • wykonywanie znieczulenia ogólnego pacjentów do zabiegów ortognatycznych, estetycznych, laryngologicznych
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych z najwyższą starannością zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualną wiedzą medyczną
  • prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi prowadzenia i przechowywania dokumentacji medycznej, ustawa o ochronie danych osobowych

 Wymagania:
  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • Specjalizacja w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii
  • Wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

 Oferujemy:
  • praca bez dyżurów nocnych
  • praca w piątki
  • stawka godzinowa 290 zł brutto