Neurolog

Centrum Medyczne enel-med - Oddział Sochaczew

Stefana Żeromskiego 14, Sochaczew
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
1x w tygodniu
Typ zatrudnienia
Działalność/B2B/Zlecenie
Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Pacjenci mogą korzystać z naszych usług w 42 nowocześnie wyposażonych oddziałach w całej Polsce, w tym 35 wieloprofilowych, szpitalu zlokalizowanym w Warszawie, 3 klinikach ortopedycznych enel-sport oraz 3 klinikach medycyny estetycznej ESTELL. Obecnie poszukujemy lekarzy do oddziału w podwarszawskim mieście Sochaczew.

 Zakres obowiązków:
  • kompleksowa opieka nad Pacjentem
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych

 Wymagania:
  • ukończona specjalizacja lekarska lub co najmniej połowa specjalizacji
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • nastawienie na Pacjenta oraz jakość świadczonych usług

 Oferujemy:
  •  Pracę w polskim Centrum Medycznym z ponad 30-letnim doświadczeniem
  •  Atrakcyjne miejsca pracy, parking, nowoczesną infrastrukturę medyczną, przyjazny system medyczny
  • Elastyczny grafik