Radiolog

Centrum Diagnostyki Obrazowej NU-MED Grupa S.A. W Elblągu

Elbląg, ul. Królewiecka 146
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Centrum Diagnostyki Obrazowej Nu-Med Grupa S.A w Elblągu to nowoczesny Ośrodek wyposażony w RM i TK najnowszej generacji, to komfort pracy dla całego zespołu, a także najlepsze warunki do przeprowadzenia badań dla naszych pacjentów.
Nasza oferta jest prosta - jeśli dasz nam szansę się poznać, zapewnimy Ci optymalne warunki pracy dla długotrwałego, nieustannego rozwoju w obszarze RADIOLOGII.
Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym lekarzom równowagę między pracą a życiem prywatnym dzięki elastycznemu harmonogramowi i niezbędnym systemom, które pozwalają pracować zdalnie.

Oferujemy:
·        elastyczny czas pracy
·        umowę kontraktową
·        atrakcyjne wynagrodzenie
·        szeroki wachlarz badań i możliwość ich dopasowania do specjalności i doświadczenia lekarza
·        współpracę z profesjonalistami
·        stabilną pracę
·        24h wsparcie techniczne, w tym pomoc w konfiguracji sprzętu i oprogramowania

Zakres obowiązków:
·        wykonywanie i nadzorowanie badań oraz opisów TK i MR

Świetny kandydat na radiologa powinien:
·        posiadać specjalizację w dziedzinach radiologii diagnostyki obrazowej
·        mieć doświadczenie w wykonywaniu badań i/ lub opisów badań TK i MR
·        być dyspozycyjny i terminowy w zakresie ustalanych godzin pracy i dyżurów

W pracy oczekujemy:
·        poczucia odpowiedzialności i troski o Pacjenta,
·        dokładności i rzetelności,
·        terminowości w ustalonym zakresie czasu pracy,
·        dobrej komunikacji z innymi członkami zespołu.

Jeśli nasza oferta pracy chociaż w niewielkim stopniu przykuła Twoją uwagę, pozwól nam sprostać Twoim oczekiwaniom i przedstawić szerszy wachlarz możliwości, abyś mógł ocenić, czy jest ona dla Ciebie.

Chętnie odpowiem na wszelkie Państwa pytania.