Dermatolog

Dermtologia i medycyna estetyczna dr Nina Wiśniewska

Chopina 13/u2a, 07-200 Wyszków
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
55% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie, b2b
 Dermatologia i medycyna estetyczna dr Nina Wiśniewska to prężnie działająca, wielospecjalistyczna klinika.

 Zakres obowiązków:
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
  • profesjonalna opieka medyczna nad pacjentem
  • przestrzeganie procedur
  • świadczenia usług w zakresie dermatologii
  • sumienne prowadzenie dokumentacji medycznej

 Wymagania:
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi pacjenta
  • profesjonalizm i wysoka kultura osobista
  • dyplom ukończenia studiów i aktualne PWZ
  • ukończona specjalizacja (lub w trakcie specjalizacji)

 Oferujemy:
  • umowa B2B, umowa zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne z doświadczeniem i zdobytymi kwalifikacjami
  • nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze pacjenta
  • możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych
  • wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu
  • praca w prężnie rozwijającej się firmie