Chirurg

Dom Lekarski Centrum Medyczne

ul. Struga 42, Szczecin
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
KG/UP
Obecnie do naszego Zespołu Domu Lekarskiego poszukujemy osób na stanowisko:

Lekarz Chirurg Proktolog

Jeśli posiadasz:

·   tytuł lekarza specjalisty (lub jesteś lekarzem po 1. roku specjalizacji)

·   prawo wykonywania zawodu

Dołącz do nas!

Oferujemy:

·   zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG

·   elastyczne godziny pracy

·   pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem

·   dobrą i komfortową organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

·   możliwość prowadzenia lub współprowadzenia badan klinicznych

·   dofinansowanie do karty sportowej

Twoje zadania:

·   opieka nad pacjentami

·   dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta jest dla Ciebie interesująca, pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Podobne oferty pracy dla Chirurg, Szczecin