Stomatolog

Szewczyk Stomatologia

84-210 Choczewo, ul. Szkolna 2
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
45% od wizyty
Wymiar pracy
Dwie zmiany (2x6 godzin) lub więcej
Typ zatrudnienia
Własna działalność / kontrakt / B2B
Gabinet stomatologiczny w miejscowości gminnej - Choczewo w powiecie Wejerowskim.
Mały gabinet dbający o dobre zgranie całego zespołu.

Zakres obowiązków:
Wizyty na NFZ i komercyjne - leczenie zachowawcze, endodontyczne i proste ekstrakcje.  2 zmiany w tygodniu, lub więcej.

 Wymagania:
  • punktualność
  • nacisk na jakość a nie ilość

 Oferujemy:
  • 5 350zł za połówkę kontraktu (6300 pkt do wyrobienia) i więcej (brak limitów na przyjęcia dzieci)
  • stawki kwotowe za zabiegi komercyjne (ok 40-45% kwoty zabiegu) - do wspólnego ustalenia
  • pracę na 4 ręce
  • kompetentny personel średni,  który doskonale zna cały gabinet
  • RVG i OPG na miejscu
  • ciekła gutaperka, mikrosilnik endo
  • elastyczne zmiany  - do wyboru 4 / 6/ 8 / 12 godzin