Ortopeda

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o. Zielonka k / Warszawy

Poniatowskiego 97, Zielonka
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
55% od wizyty
Wymiar pracy
ELastycznie - do ustalenia
Typ zatrudnienia
B2B, zlecenie, elastycznie
Centrum Multi-Medica Zielonka to placówka medyczna z ponad 20. letnim doświadczeniem (POZ, AOS, lekarze specjaliści, stomatologia i ortodoncja, diagnostyka, lecznictwo szpitalne). Lekarze ponad 20 specjalności. Mamy grono stałych zadowolonych pacjentów i nowych - spoza naszego rejonu.

W związku z dalszym rozwojem naszego centrum medycznego PILNIE poszukujemy LEKARZA ORTOPEDY

 Zakres obowiązków:
  • konsultacje ortopedyczne
  • możliwość wykonywania niektórych zabiegów (zaplecze operacyjno - szpitalne)
  • USG

 Wymagania:
  • lekarz specjalista
  • USG
  • oprócz konsultacji istnieje możliwość wykonywania zabiegów (kom./NFZ) - szczegóły do ustalenia indywidualnie
  • współpraca w niezbędnym zakresie z działem rejestracji

 Oferujemy:
  • elastyczna współpraca: umowa B2B/zlecenie
  • ustalenie poziomu stawki godzinowej lub od konsultacji
  • dostępność USG
  • wsparcie rejestracji i zespołu
  • przyjazne otoczenie i miejsce pracy
  • bezproblemowe parkowanie pod placówką (duży własny parking dla lekarzy i personelu)