Laryngolog

Centrum Medyczne im. Janusza Mierzwy sp. z o.o.

ul. Gen. Ch. de Gaulle`a, 49, Tychy
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Część etatu
Typ zatrudnienia
B2B
Centrum Medyczne im. Janusza Mierzwy w Tychach, stale rozszerza swój zakres usług, umożliwiając naszym Pracownikom rozwój zawodowy i wpływ na wytyczanie nowych kierunków rozwoju placówki. Podejmiemy współpracę z specjalistami z zakresu otolaryngologii.

Zakres obowiązków:
  • udzielanie świadczeń medycznych w ramach poradni laryngologicznej
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych
  • prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej

Wymagania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalista w zakresie laryngologii, wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielenie świadczeń medycznych

Oferujemy:
  • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy
  • dużą samodzielność i możliwości proponowania kierunków rozwoju wachlarza usług