Neurolog

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.

Poniatowskiego 97, Zielonka
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia indywidualnego
Typ zatrudnienia
Elastyczne godziny pracy - dni i godziny do ustalenia
Placówka medyczna z ponad 20. letnim doświadczeniem (POZ, AOS, lekarze specjaliści)

 Zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji medycznej w zakresie prowadzonych konsultacji
  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości usług i opieki lekarskiej
  • współpraca w niezbędnym zakresie z działem rejestracji
  • terminowe ustalanie grafików

 Wymagania:
  • lekarz specjalista
  • prawo wykonywania zawodu
  • pozytywne nastawienie i komunikatywność w codziennej współpracy
  • dbałość o wysoką jakość i standardy obsługi pacjenta

 Oferujemy:
+ współpracę ze stabilnym podmiotem z wieloletnim doświadczeniem
+ przyjazne otoczenie i miejsce pracy
+ wsparcie rejestracji i zespołu
+ partnerskie podejście do współpracy