Psychiatra

Pomorskie Centrum Psychiatrii

Opata Jacka Rybińskiego 24/9a, Gdańsk
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
W godzinach przedpołudniowych i wczesnych popołudniowych 9:00-15:00
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/Umowa kontraktowa
Opis
Opis placówki:

Pomorskie Centrum Psychiatrii to nowoczesna prywatna poradnia zdrowia psychicznego, oferująca kompleksową i profesjonalną pomoc w zakresie zdrowia psychicznego. Działamy w Gdańsku i Gdyni, świadcząc usługi z zakresu psychiatrii i psychoterapii. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o dobro pacjentów, zapewniając indywidualne podejście i wysoką jakość opieki.

 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie konsultacji i diagnozowanie pacjentów.
  • Opracowywanie i realizacja planów leczenia.
  • Współpraca z zespołem placówki oraz udzielanie wsparcia pacjentom w procesie leczenia.

 Wymagania:
  • Wykształcenie medyczne i specjalizacja w odpowiedniej dziedzinie psychiatrii.
  • Prawo do wykonywania zawodu lekarza na terenie Polski.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoki poziom empatii i komunikatywności.

 Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy (9-15) w dogodnych lokalizacjach w Gdyni i Gdańsku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 70% od każdej wizyty.
  • Umowa zlecenie lub kontraktowa, dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych specjalistów! W razie pytań, prosimy o kontakt.