Pediatra

MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE

Kolbudy, Przedszkolna 46, Gdańsk
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Opis stanowiska: Centrum Medyczne Medi Medic z przyjemnością ogłasza rekrutację na stanowisko Lekarza Pediatry. Poszukujemy specjalisty, który będzie zaangażowany w opiekę zdrowotną nad naszymi najmłodszymi pacjentami. Oferujemy nowoczesne zaplecze diagnostyczne oraz przyjazne środowisko pracy.

Obowiązki:
  • Diagnozowanie i leczenie dzieci w różnym wieku
  • Monitorowanie rozwoju
  • Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołu medycznego
Wymagania:
  • Uprawnienia do praktyki lekarskiej
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze pediatrii (mile widziane)
  • Umiejętność pracy z dziećmi i ich rodzicami
  • Komunikatywność i zaangażowanie w pracę zespołową
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe 60% od pacjenta
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Przyjazne środowisko pracy
Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany niżej adres e-mail. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Aplikacja: Lekarz Pediatra - Imię Nazwisko".

Centrum Medyczne Medi Medic to miejsce, w którym dbamy o zdrowie najmłodszych. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy przyjazne środowisko opieki zdrowotnej dla dzieci!