Ortopeda

MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE

Wrzeszcz, Stanisława Staszica 6/2, Gdańsk
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Dowolna
Centrum Medyczne Medi Medic poszukuje Lekarza Ortopedy, który wykonuje USG.

Opis Stanowiska:
Centrum Medyczne Medi Medic serdecznie zaprasza do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko Lekarza Ortopedy z doświadczeniem w wykonywaniu badań ultrasonograficznych. Oferujemy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, umożliwiający kompleksową opiekę nad pacjentami.

Obowiązki:

  • Diagnozowanie schorzeń ortopedycznych u pacjentów
  • Przeprowadzanie badań ultrasonograficznych
  • Wykonywanie iniekcji dostawowych
  • Opracowywanie planów leczenia i udzielanie porad pacjentom
  • Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołu medycznego

Wymagania:

  • Uprawnienia do praktyki lekarskiej
  • Doświadczenie w wykonywaniu badań ultrasonograficznych
  • Umiejętność interpretacji wyników badań diagnostycznych
  • Komunikatywność i zaangażowanie w pracę z pacjentami

Oferujemy:

  • 60% od każdego pacjenta
  • Elastyczny grafik pracy
  • Nowoczesne wyposażenie gabinetu diagnostycznego
  • Możliwość rozwoju zawodowego (nasza klinika zajmuje się podawaniem komórek macierzystych w zakresie ortopedii)
  • Przyjazne środowisko pracy