Psycholog

PRZYMNIESTAŃ Gabinety Zdrowia i Rozwoju w Rybniku

Wincentego Kadłubka 15, Rybnik
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Minimum 10h tygodniowo
Typ zatrudnienia
Zlecenie/B2B
Gabinety Zdrowia i Rozwoju PRZYMNIESTAŃ są miejscem, w którym znajdą Państwo wyspecjalizowany i współpracujący ze sobą zespół specjalistów psychologów i psychoterapeutów.
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie konsultacji i pomocy psychologicznej dzieci i młodzieży
  • prowadzenie konsultacji i pomocy psychologicznej osób dorosłych
  • prowadzenie konsultacji i pomocy psychologicznej zgodnie z kodeksem etyki zawodowej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe psychologiczne i/lub w trakcie kształcenia psychoterapeutycznego
  • gotowość do prowadzenia przynajmniej 10 pacjentów w tygodniu
  • praca zgodna z etyką zawodową
Oferujemy:
  • komfortowe warunki gabinetowe
  • promocje naszych specjalistów przez Gabinety Zdrowia i Rozwoju PRZYMNIESTAŃ
  • dostosowanie czasu pracy do Państwa potrzeb i możliwości
  • konto premium na portalu Znany Lekarz
  • interwizje koleżeńskie