Psychiatra

Help-Medical: Psycholog, Psychoterapeuta, Psychiatra

Żelazna 41 lok. 8, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Dowolny
Typ zatrudnienia
Kontrakt
Help-Medical powstało w 2014 roku w Warszawie. Obecnie placówka mieści się w okolicach ronda ONZA  Zespół składa się z psychologów, psychoterapeutów, terapeutów uzależnień, dietetyka, psychodietetyka, seksuologa i psychiatry. Świadczymy usługi wyłącznie dla dorosłych i starszych nastolatków. Poszukujemy do współpracy lekarza psychiatry prowadzącego prywatną praktykę lekarską, który w ramach własnej działalności konsultowałby klientów Poradni.
Zapewniamy pełną obsługę wizyt, działania marketingowe, promocyjne. Oferujemy wynagrodzenie od 70 % procent od kwoty konsultacji.
Stacjonarnie możemy zaproponować wyłącznie soboty i piątki, konsultacje online (telefoniczne) mogłyby się odbywać w dowolnym czasie wskazanym przez lekarza.  Do dyspozycji lekarza mamy komfortowo i przytulnie urządzone gabinety wyposażone w klimatyzację.
Zapraszamy do współpracy w gronie wyjątkowych, ciekawych, życzliwych i doświadczonych Specjalistów.
Gwarantujemy przyjemną i bezstresową atmosferę :)

Zakres obowiązków:
  • konsultacje psychiatryczne online lub stacjonarnie

 Wymagania:
  • prowadzenie praktyki lekarskiej
  • posiadanie specjalizacji z psychiatrii

 Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie  - prowizja od 70 %
  • napływ nowych klientów
  • działania promocyjne i marketingowe

Podobne oferty pracy dla Psychiatra, Warszawa