Chirurg naczyniowy

Centrum Medyczne OMNI Clinic

Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
55% od wizyty
Pełny etat/ Pół etatu/ 1/4 etatu/ Elastyczny grafik - możliwa współpraca 1-2 razy w miesiącu
Umowa o pracę/ Umowa zlecenie/ Działalność gospodarcza/ Kontrakt
Przychodnia OMNI Clinic Wrocław to zespół ponad 70 specjalistów: lekarzy, pielęgniarek i dietetyków oraz personel obsługi pacjenta.
Codziennie dokładamy starań, aby zapewnić naszym pacjentom kompleksową opiekę zdrowotną w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Nasza wykwalifikowana kadra obejmuje opieką medyczną pacjentów dorosłych oraz dzieci.

Stawiamy na kompleksowość, dlatego w OMNI Clinic możecie Państwo korzystać z usług specjalistów różnych dziedzin medycyny, t.j. alergolog, angiolog, chirurg, chirurg naczyniowy dermatolog, endokrynolog, gastrolog, hipertensjolog, , kardiolog, nefrolog, neurolog, onkolog, ortopeda, pulmonolog, radiolog, reumatolog, urolog.

Przyjmujący u nas lekarze mają do dyspozycji zaawansowane zaplecze diagnostyczne, dzięki czemu w trakcie wizyty w OMNI Clinic pacjenci mogą wykonać m.in. USG, badania endoskopowe (gastroskopia, kolonoskopia), testy oddechowe, spirometrię, czy EKG.

Zakres obowiązków

  • udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w warunkach ambulatoryjnych w lokalizacjach OMNI Clinic
  • udzielania świadczeń diagnostycznych w zakresie posiadanych umiejętności lekarskich,
  • wydawania skierowań na badania,
  • przestrzegania zasad wystawiania recept i refundacji leków,
  • prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej historii zdrowia i choroby w sposób czytelny i zgodnie z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi,

Wymagania:

  • posiadanie stosownych kwalifikacji i uprawnień do świadczenia usług, tj. posiadanie specjalizacji lub status lekarza w trakcie specjalizacji z danej dziedziny medycyny

Oferujemy:

  • dostosowaną do preferencji kandydata formę zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, kontrakt)
  • dostosowaną do preferencji kandydata formę rozliczeń, m.in. stawka za godzinę udostępnionego grafiku (min 200 zł/h) lub % od wykonanych usług
  • elastyczny grafik
  • dobrze wyposażone gabinety lekarskie z nowymi aparatami USG
  • współpracę z dobrze zorganizowanym personelem pielęgniarskim i rejestracyjnym
  • dostępne bezpłatne miejsca parkingowe dla personelu przy budynkach