Fizjoterapeuta

Fizjomer

Al. Armii Krajowej 46, Częstochowa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny/Pól Etat
Typ zatrudnienia
B2B

W naszej klinice stawiamy na rozwój i innowacyjność. Dołącz do naszego zespołu fizjoterapeutów!

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie terapii rehabilitacyjnej pacjentów
  • Opracowywanie indywidualnych planów rehabilitacji
  • Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie terapii
  • Współpraca z innymi specjalistami medycznymi w celu zapewnienia kompleksowej opieki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Zdolności interpersonalne i empatia w pracy z pacjentami
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

Jeśli jesteś ambitnym fizjoterapeutą, który chce się rozwijać i pracować w dynamicznym zespole, aplikuj teraz!