Internista

MedCan Clinics Sp. z o.o.

Zdalnie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
35% od wizyty
Wymiar pracy
Część etatu
Typ zatrudnienia
Kontrakt B2B
Ogólnopolskie centrum leczenia medycznymi konopiami MedCan Clinics

Opiekę nad chorymi sprawują doświadczeni lekarze specjaliści, którzy podchodząc empatycznie i całościowo do pacjenta są w stanie skutecznie prowadzić terapię konopną. Nasza klinika powstała w trosce o dobro pacjentów w celu lepszego dostępu do terapii medycznymi konopiami. Nie jesteśmy receptomatem konopnym, w którym można otrzymać receptę na wszystko, ale profesjonalistami, którzy wiedzą jakie są wskazania i przeciwwskazania do terapii przy użyciu konopi. Zgodnie z aktulaną wiedza medyczną nasi lekarze podchodzą indywidualnie do leczenia każdego chorego.

Zdajemy sobie sprawę z korzyści oraz zagrożeń związanych z terapią, jesteśmy w stanie skutecznie edukować pacjentów. Konopie medyczne nie powinny być lekami pierwszego rzutu oraz nie powinny być stosowane w monoterapii dlatego ważne jest, aby terapia prowadzona była przez lekarzy z wiedzą i doświadczeniem. Terapię prowadzimy w myśl łacińskiej sentencji “Primum non nocere” – po pierwsze nie szkodzić.

 Zakres obowiązków:
  • Obsługa Online konsultacji lekarskich z naszymi Pacjentami,
  • Prowadzenie karty Pacjenta i dokumentacji medycznej,
  • Prowadzenie grafiku dostępności w naszej aplikacji,

 Wymagania:
  • Dostępność minimum 20 godzin tygodniowo w przedziale godzinowym 9:00 - 20:00

 Oferujemy:
  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się Kliniką Konopną, zespołem pasjonatów,
  • Długoterminowy kontrakt B2B,
  • Pakiet szkoleń