Psychiatra

Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii

Zgierska 233 bl.29, Łódź
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Min. 1 dzień/popołudnie w tygodniu
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/B2B
Jesteśmy zespołem terapeutycznym lekarzy psychiatrów i psychologów pracujących wspólnie w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Każdy z członków naszego zespołu jest specjalistą, staramy się jednak pracować zespołowo, w sytuacjach trudnych diagnostycznie i terapeutycznie wymieniamy doświadczenia, wiedzę, za zgodą naszych pacjentów wypracowujemy najlepsze rozwiązania w ramach konsyliów lekarskich.

Zakres obowiązków:
  •  udzielanie komercyjnych świadczeń lekarskich

 Wymagamy:
  •  ukończonej specjalizacji z psychiatrii dorosłych lub w trakcie szkolenia specjalizacyjnego
  •  doświadczenia w pracy z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi
  •  wysokiej orientacji na pacjenta

 Oferujemy:
  • elastyczne godziny i dni pracy, które można dostosować do własnego planu (min. 1 dzień/popołudnie w tygodniu)
  • 70% od kwoty wizyty dla specjalisty/lekarza w trakcie specjalizacji (system płatności z góry za wizyty pierwszorazowe)
  • wypełniony grafik pacjentów
  • wynagrodzenie uzależnione od Twoich oczekiwań
  • współpracę z zespołem wykwalifikowanych specjalistów
  • możliwość pracy zdalnej

Zapraszamy do współpracy :)