Psychiatra dziecięcy

Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

ul. Organizacji WIN 49, Łódź
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
80% od wizyty
Wymiar pracy
Min. 1 dzień/popołudnie w tygodniu
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/B2B
Zespół Med_Art Junior tworzą psychiatrzy, psycholodzy i terapeuci z Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży oraz Klinik Psychiatrii dla osób dorosłych Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  Celem Centrum było stworzenie miejsca kompleksowej pomocy dzieciom i młodzieży wraz z ich rodzinami. Skupiając w jednym miejscu doświadczonych w diagnozie, terapii i leczeniu specjalistów zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, mamy możliwość skutecznie dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Oferujemy:
  • elastyczne godziny i dni pracy, które można dostosować do własnego planu (min. 1 dzień/popołudnie w tygodniu)
  • 80% od kwoty wizyty dla specjalisty/lekarza w trakcie specjalizacji (system płatności z góry za wizyty pierwszorazowe)
  • wypełniony grafik pacjentów
  • wynagrodzenie uzależnione od Twoich oczekiwań
  • współpracę z zespołem wykwalifikowanych specjalistów
  • zaplecze diagnostyczne i terapeutyczne
  • możliwość pracy zdalnej

 Zakres obowiązków:
  • diagnozowanie i leczenie pacjentów z różnymi zaburzeniami psychicznymi
  • współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołowego podejścia do opieki zdrowotnej
  • prowadzenie konsultacji oraz udzielanie wsparcia pacjentom i ich rodzinom

 Wymagamy:
  •  ukończonej specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży lub w trakcie szkolenia specjalizacyjnego
  •  doświadczenia w pracy z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi