Psychiatra

Pracownia Psychologiczna UL Diagnostyka Psychoterapia Psychiatria

Chocimska 31 lok.6, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
65% od wizyty
Wymiar pracy
Minimum 6 godzin w tygodniu.
Typ zatrudnienia
Umowa b2b

Pracownia Psychologiczna “UL” poszukuje do współpracy lekarza specjalisty lub w trakcie specjalizacji. Jesteśmy prywatną placówką, zrzeszającą psychologów, psychoterapeutów, diagnostów, psychotraumatologów i lekarzy psychiatrów.
Placówka mieści się na Warszawskim Mokotowie, przy Placu Unii Lubelskiej. Dobra komunikacja z centrum Warszawy, niebawem także tramwaj z Wilanowa. Placówka funkcjonuje od 11 lat. Potrzebujemy wsparcia psychiatrycznego dla pacjentów, którzy korzystają w placówce z psychoterapii oraz pacjentów, którzy trafiają do nas z zewnątrz, z polecenia.
Pracujemy z pacjentami dorosłymi, dziećmi, młodzieżą oraz parami i rodzinami.

 Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie czynności zgodnych z uprawnieniami lekarza psychiatry.
  •  Udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów.
  •  Prowadzenie dokumentacji medycznej.

 Wymagania:
  •   Specjalizacji z zakresu psychiatrii, lub w jej trakcie.
  •  Aktualnego prawa do wykonywania zawodu.
  •  Prowadzenia leczenia zgodnie ze standardami leczenia psychiatrycznego.

 Oferujemy:
  •  Szybkie wypełnienie grafiku.
  •  Możliwość dostosowania grafiku do potrzeb i możliwości lekarza.
  •  Wynagrodzenie w wysokości 65% od ceny wizyty - cenę ustalamy z lekarzem.
  •  Obsługę recepcyjną - kompetentną i pomocną specjalistom.
  •  Prowadzenie i finansowanie profilu na portalu.