Stomatolog dziecięcy

Centrum Medyczne Enel-Med Puławska

Puławska 326, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Ustalany indywidualnie (co najmniej dwa grafiki w tygodniu)
Typ zatrudnienia
Działalność gospodarcza
Opis

Pedodonta (do narkoz)

Enel-med stomatologia jest polskim liderem w dziedzinie stomatologii, wyróżniają nas: ponad 30-letnie doświadczenie, wysoce wykwalifikowany personel medyczny, dbałość o najwyższe standardy oraz inwestycje w najnowocześniejsze wyposażenie, oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie w największych miastach w Polsce.

Zakres obowiązków: Leczenie pacjentów

Oferujemy:

  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • praca na 4 ręce z doświadczonymi asystentkami,
  • bardzo dobrze wyposażone gabinety stomatologiczne (między innymi dostępne skanery, mikroskopy, lasery, sprzęt do wybielania, w każdej placówce pracownia RTG obsługiwana przez technika, narkozy, sedacja wziewna, własna pracownia CAD-CAM z technikiem)
  • Wynagrodzenie: od 40%

Wymagania:

specjalista / lekarz w trakcie specjalizacji / bez specjalizacji, z doświadczeniem co najmniej 2-letnim.