Psychiatra

Przedsiębiorstwo Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mental Punkt sp. z o.o.

Diamentowa 3, Piekary Śląskie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Praca na godziny/pełny etat
Typ zatrudnienia
B2B
PRYWATNA PLACÓWKA MEDYCZNA MENTAL PUNKT W PIEKARACH ŚLĄSKICH POSZUKUJE DO WSPÓŁPRACY W LEKARZA PSYCHIATRĘ:

 Zakres obowiązków:
  • konsultacja pacjentów dorosłych
  • diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych i emocjonalnych
  • koordynowanie leczenia poprzez terapie farmakologiczną oraz psychoterapię
  • inne czynności związane z kompleksowym prowadzeniem pacjenta

 Wymagania:
  • ukończone wyższe studia medyczne na kierunku lekarskim
  • prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja z zakresu psychiatrii

 Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 70% procent od wizyty pacjenta, uwarunkowane doświadczeniem w zawodzie
  • pełny grafik pacjentów
  • współpracę z psychoterapeutami i psychologami
  • własne gabinety lekarskie
  • możliwość darmowego parkingu
  • miła atmosfera w zespole
  • elastyczne godziny pracy