Psychiatra dziecięcy

MAGMED sp. z o.o.

Gdańska 48A, Reda
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Dostosujemy się :)
Typ zatrudnienia
Kontrakt na usługi medyczne
Przychodnia MAGMED w Redzie szuka psychiatry, który przyjmuje dzieci i/ lub młodzież, nie wymagamy specjalizacji, chociaż jest mile widziana :)

 Zakres obowiązków:
  • Świadczenie ambulatoryjnych usług z zakresu psychiatrii dziecięcej

 Wymagania:
  • Specjalista psychiatria z doświadczeniem w pracy z dziećmi i/ lub młodzieżą LUB lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii dziecięcej LUB specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży

 Oferujemy:
  • Rozbudowana baza pacjentów
  • Wynagrodzenie dostosowane do Państwa wymagań
  • Grafik dostosujemy do Państwa potrzeb
  • W tej samej placówce możliwość wykonania: badań ADOS-2, konsultacji neurologa dziecięcego, dostępni psycholodzy i psychoterapeuci dla dzieci i młodzieży
  • Współpracująca i zgrana rejestracja
  • Osobny, bezpłatny parking dla pracowników (monitorowany)
  • Bezpłatny parking dla pacjentów
  • Dogodna lokalizacja przychodni - 250m od przystanku SKM, 20m i 250m do przystanków autobusowych w obie strony głównej trasy (link do pinezki google: https://maps.app.goo.gl/1zJBeX2GoVpebC7j8 )