Laryngolog

Centrum Medyczne U Lekarzy

Bolkowska, 2d lok H2, Warszawa
NZOZ
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
1 raz w tygodniu
Typ zatrudnienia
Umowa spółpracy
Opis
Nasza przychodnia

to miejsce przyjazne każdemu

Centrum Medyczne U LEKARZY to miejsce, w którym Pacjent otrzyma fachową pomoc w wielu problemach zdrowotnych w otoczeniu przyjaznych mu ludzi.

Nasz zespół tworzą osoby o wysokich kwalifikacjach, którzy stawiają człowieka na pierwszym miejscu. Każda choroba czy cierpienie jest dla nas wyzwaniem, któremu potrafimy stawić czoło i nieść pomoc, zgodnie z lekarską misją i powołaniem.

Zapewniamy kompleksową i rzetelną opiekę nad Pacjentem. Grono ambitnych lekarzy specjalistów z szerokim wachlarzem umiejętności i wiedzą medyczną zapewni Państwu poczucie bezpieczeństwa oraz fachową pomoc.

 Zakres obowiązków:
  • Raz w tygodniu
 Oferujemy:
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

Podobne oferty pracy dla Laryngolog, Warszawa