Ortopeda

Przychodnia Rehabilitacyjna FIT-MED Fizjoterapia dzieci i dorosłych

ul. I Brygady Pancernej W.P. 10, Wejherowo
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
80% od wizyty
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Przychodnia Rehabilitacyjna Fit-Med w Wejherowie poszukuje lekarza Ortopedy.

 Zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie konsultacji Pacjentów w celu postawienia diagnozy i zaplanowania procesu leczenia
  • współpraca z Fizjoterapeutami w terapii Pacjentów
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • dostarczanie materiałów z swojej pracy w celu wykorzystanie w social mediach Przychodni

 Wymagania:
  • wykształcenie lekarskie
  • dodatkowym atutem są przebyte szkolenia kierunkowe
  • Fascynacja swoim zawodem :)

 Oferujemy:
  • Elastyczny czas pracy
  • Miłą atmosferę pracy
  • Wyposażoną przychodnię w gabinety do samodzielnej terapii, aparat USG
  • Zaplecze fizjoterapeutyczne do kompleksowej pracy z Pacjentem
  • Wsparcie w pracy z strony Szefostwa - rozmawiamy i znajdujemy rozwiązania do problemów :)
Zapraszamy <3