Psychoterapeuta

Centrum Psychoterapii SERENITY

Powstanców Śląskich 63/45, Wola
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Niepełny etat
Typ zatrudnienia
B2B
Opis

 Zakres obowiązków:
  • prowadzenie psychoterapii indywidualnej w nurcie CBT, ACT, SCHEMATÓW, DBT lub psychoterapii par w nurcie CBT lub EFT

 Wymagania:
  • wykształcenie wyłącznie wyższe psychologiczne (mgr psychologii)
  • ukończony (lub w trakcie) 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej (akredytacja PTTPB), mile widziany ukończony kurs terapii schematów, ACT, DBT lub EFT par
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów indywidualnych lub par w nurcie CBT i/lub ACT, SCHEMATÓW, DBT oraz EFT
  • dyspozycyjność do min. 10 sesji terapeutycznych w tygodniu
  • rzetelne przestrzeganie zasad etyki zawodowej psychologa-psychoterapeuty
  • dobra organizacja pracy i odpowiedzialne zaangażowanie w pracę
  • gotowość i otwartość do podnoszenia swoich kompetencji zawodowych

 Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie wynikające z wykształcenia i doświadczenia
  • pracę w przytulnych, komfortowych i nowocześnie urządzonych gabinetach
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
  • kompleksowe wsparcie w zapełnieniu grafiku (zamieszczenie profilu na stronie internetowej centrum, pozycjonowanie w internecie)
  • elastyczny czas pracy
  • superwizję
  • współpracę na zasadzie umowy B2B
  • brak kosztów wynajmu gabinetów oraz zapewnienie komfortowego zaplecza do pracy
  • dostęp do pomieszczenia socjalnego (kuchenka mikrofalowa, lodówka, kawa, herbata, woda)
  • poczekalnia, dostępny parking przed budynkiem, łatwy dojazd (metro, tramwaj, autobus)
  • wsparcie merytoryczne ze strony zespołu
Zapraszamy