Radiolog

BeauMed - lekarze specjaliści : Medycyna Estetyczna, Dermatologia, Gastrologia / Centrum Terapii Trądziku

ul. Stacyjna 1/11A, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
1 dzień w tygodniu
Typ zatrudnienia
Umowa kontraktowa
Jesteśmy podmiotem medycznym, który nieustannie poszerza swoją ofertę o nowe usługi. Stawiamy na jakość dlatego pracujemy na najlepszym sprzęcie medycznym, między innymi wysokiej klasy klinicznym aparacie USG. W chwili obecnej pilnie poszukujemy do współpracy radiologa wykonującego badania USG

 Zakres obowiązków:
  • Badania USG w szerokim zakresie między innymi: elastografia, USG piersi, USG naczyń, USG jamy brzusznej.

 Wymagania:
  • Wysoki standard obsługi pacjentów
  • Rzetelne podejście do pacjenta
  • Sumienność
  • Regularność przyjęć

 Oferujemy:
  • Komfortowe warunki pracy
  • Najlepszy sprzęt medyczny
  • Nowoczesny lokal w świetnej lokalizacji
  • Wspólny rozwój