Dermatolog

BetaMed S.A.

Racławicka 20A, Chorzów
AOS
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
W zależności od dostępności lekarza
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie lub kontrakt
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie.
Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare  - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:
Lekarz dermatolog
Miejsce pracy: Chorzów

 Zakres obowiązków:
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych w prywatnej poradni specjalistycznej

 Wymagania:
  • dyplom ukończenia uczelni medycznej
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja w dziedzinie dermatologii lub w trakcie

 Oferujemy:
  • elastyczny czas pracy dostosowany do dyspozycyjności lekarza
  • współpracę w ramach kontraktu lub umowy zlecenia – w zależności od preferencji
  • konkurencyjne wynagrodzenie, indywidualnie negocjowane stawki
  • komfortowo wyposażone gabinety, dostosowane do potrzeb konkretnego lekarza
  • przyjazną atmosferę pracy przy wsparciu całego zespołu administracyjnego
  • pracę w komfortowych warunkach, w nowoczesnej placówce z dostępem do miejsc parkingowych