Internista

Proworkpl MED

Wałbrzych
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
150zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę
Praca dla lekarza Internisty lub Rodzinnego w Przychodni POZ mieszkanie GRATIS Wałbrzych. Klient ProworkPL MED, Prywatna Przychodnia POZ w Wałbrzychu

 Zakres obowiązków:
  • Klient ProworkPL MED, prywatna przychodnia lekarska w Wałbrzychu PILNIE zatrudni lekarza internistę lub rodzinnego do pracy z pacjentami na pełny etat 40 godz/tydz.
  • Bezpłatnie mieszkanie dla lekarza.
  • Mile widziany lekarz z Ukrainy. Lekarze z Ukrainy - pomoc w uzyskaniu Prawa Wykonywania zawodu lekarza w Polsce.
  • Mile widziany lekarz gotowy do relokacji z rodziną i zamieszkania w rejonie pracy.
  • Ponadto inne oferty pracy dla lekarzy - lekarz chirurg, lekarz laryngolog, lekarz stomatolog, lekarz dermatolog, lekarz anestezjolog, lekarz radiolog, lekarz anestezjolog, lekarz ginekolog - praca dla lekarzy w Polsce.
  • W przypadku zainteresowania pracą jako lekarz/różne specjalizacje zarejestruj się na www.prowork.pl.
  • Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy i pielęgniarek/pielęgniarzy w Polsce.

 Wymagania:
  • Praca dla lekarza internisty lub rodzinnego
  • Wykształcenie medyczne i specjalizacja / w trakcie specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych lub medycyny rodzinnej
  • Gotowość do podjęcie stałej współpracy z przychodnią
  • Gotowość do podjęcia pracy - CZERWIEC lub termin do ustalenia

 Oferujemy:
  • Współpraca na podstawie umowy kontraktowej lub umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dla lekarza rodzinnego stawka do ustalenia
  • Bezpłatnie mieszkanie służbowe dla lekarza i jego rodziny
  • Jeśli dotyczy/ lekarze z zagranicy - pomoc w uzyskaniu prawa wykonywania zawodu lekarza w Polsce.