Ortopeda

OpenMedical

ul. Gęsia 22a (Hotel Galaxy), Kraków
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
55% od wizyty
Wymiar pracy
Pół etatu
Typ zatrudnienia
Działalność
Open Medical to nowoczesne i przyjazne dla pacjentów Centrum Rehabilitacji i Terapii w Krakowie, które zostało stworzone z pasji do niesienia pomocy innym i chęci uśmierzenia dolegliwości bólowych szerokiej grupie osób, umożliwiając im w krótkim czasie odzyskanie pełni sił witalnych.

Wyróżnia nas wysoko wyspecjalizowany zespół lekarzy oraz fizjoterapeutów, doskonale wyposażone zaplecze sprzętowe a także postępowanie zgodne  z najnowszymi standardami leczenia.

 Zakres obowiązków:
  • Opieka nad pacjentem
  • Dbałość o wysokie standardy medyczne
  • Przyjmowanie pacjentów z firm ubezpieczeniowych

 Wymagania:
  • Lekarz ze specjalizacją lub podczas specjalizacji

 Oferujemy:
  • elastyczny grafik pracy
  • praca w młodym zespole
  • dobra organizacja pracy (wparcie recepcji i kadry zarządzającej)

Podobne oferty pracy dla Ortopeda, Kraków