Stomatolog

Dent Kraków – Stomatologia, Implantologia i Ortodoncja

Rakowicka 6/4, Kraków
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
35% od wizyty
Wymiar pracy
3 zmiany w tygodniu
Typ zatrudnienia
Kontrakt B2B
 Gabinet Stomatologiczny Dent Kraków poszukuje lekarzy stomatologów zajmujących się: stomatologią zachowawczą, endodoncją pod mikroskopem, protetyką, chirurgią, implantami, periodontologią lub pedodoncją.

 Zakres obowiązków:
  • wykonywanie zabiegów stomatologicznych zgodnie z najnowszymi standardami leczenia
  • otwartość na pacjenta, empatia oraz dobra komunikacja
  • obsługa systemu do prowadzenia dokumentacji medycznej
  • tworzenie planów leczenia oraz współpraca z innymi specjalistami

 Wymagania:
  • minimum 3 zmiany w tygodniu
  • jedna sobota/niedziela w miesiącu pracująca
  • minimum pół roku doświadczenia
  • dyplom lekarza dentysty
  • Kurs Ochrony radiologicznej Pacjenta

 Oferujemy:
  • nowoczesny sprzęt stomatologiczny
  •  możliwość kierowania pacjentów na leczenie chirurgiczne, endodontyczne i protetyczne do innych lekarzy w placówce
  • duża baza pacjentów (pacjenci tylko prywatni)
  • asysta na 4 ręce