Psychiatra

Pomorskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji

Sienkiewicza 8/5AB, Polska
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
150zł za wizytę
10 godzin dyspozycyjności w tygodniu z możliwością większej ilości pracy
Typ zatrudnienia
Umowa Zlecenie lub B2B
Pomorskie Centrum Psychoedukacji i Psychoterapii to miejsce, w którym specjaliści z różnych dziedzin psychologii oferują kompleksowe wsparcie. Nasza oferta obejmuje psychologię, psychoterapię, psychoonkologię, psychotraumatologię, seksuologię oraz coaching. Prowadzimy konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną, par/małżeństw i rodzin. Działamy w dwóch lokalizacjach w Gdańsku (Wrzeszcz i Oliwa) oraz w Słupsku, zapewniając pomoc dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i wspierać naszą misję niesienia profesjonalnej pomocy psychologicznej oraz psychiatrycznej, zapraszamy do aplikowania!
Zakres obowiązków:
  • Praca w gabinecie w Gdańsku (do wyboru dwie lokalizacje lub możliwość pracy w obydwu lokalizacjach)

 Wykształcenie i doświadczenie:
  • Ukończone studia medyczne z uzyskanym dyplomem lekarza.
  • W trakcie specjalizacji z zakresu psychiatrii.

 Kompetencje i umiejętności:
  • Wiedza z zakresu psychologii, psychoterapii, psychoonkologii, psychotraumatologii i seksuologii będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Zdolność do pracy zespołowej i współpracy z innymi specjalistami.

 Doświadczenie zawodowe:
  • Doświadczenie w pracy klinicznej lub w poradniach psychologicznych będzie mile widziane.
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami z różnorodnymi zaburzeniami psychicznymi.

 Cechy osobowości:
  • Empatia, cierpliwość i zrozumienie dla pacjentów.
  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa.

 Dodatkowe wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z pacjentami obcojęzycznymi będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:
  • Ciekawy, interdyscyplinarny zespół terapeutów
  • Superwizje grupowe z doświadczonym superwizorem PTP
  • Elastyczne godziny pracy
  • Gabinety w dobrych lokalizacjach w Gdańsku
  • Możliwość wyboru formy współpracy
  • Bardzo korzystne rozliczenie (80% wartości konsultacji)