Fizjoterapeuta

Galen Rehabilitacja Sp. z o. o.

Jerzego 6, Bieruń/ ul. Pijarska 1,3 Katowice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/ zlecenie/ własna działalność
Opis
Oferta pracy na stanowisko: Fizjoterapeuta

 Jeśli:
✔ Lubisz kontakt z ludźmi i czerpiesz satysfakcję z pomocy innym;
✔ Chętnie szukasz rozwiązań, aby jak najskuteczniej pomagać swoim Pacjentom;
✔ Masz świadomość, że ciągły rozwój jest wpisany w zawód Fizjoterapeuty, czujesz potrzebę doskonalenia się zarówno zawodowo, jak i w innych sferach życia;
✔ Wolisz czuć energię zespołu i mieć do dyspozycji większą przestrzeń niż pracować cały dzień w czterech ścianach małego gabinetu;
✔ Zgadzasz się z podejściem, że w fizjoterapii najlepiej działa połączenie terapii manualnej z ruchem;
✔ Bierzesz pełną odpowiedzialność za powierzone Ci zadania, dzięki czemu można na Tobie polegać;
✔ Potrafisz wspierać innych w pokonywaniu ich problemów i inspirować do trwałej zmiany stylu życia na zdrowszy.
 TO BYĆ MOŻE JESTEŚ OSOBĄ, KTÓREJ SZUKAMY!

NA CZYM BĘDĄ POLEGAĆ OBOWIĄZKI NA TYM STANOWISKU?
✔ 12% – pierwszorazowe wizyty (przeprowadzenie wywiadu i badania, ustalenie z Pacjentem celu i planu terapii);
✔ 65% – kolejne wizyty fizjoterapeutyczne (prowadzenie terapii oraz systematyczna ocena stanu i przebiegu terapii Pacjenta);
✔ 10% – dodatkowe badania i zabiegi (m. in. ocena motoryczna, EMG, artrometria, SWT);
✔ 5% – wizyty pozabiegowe na oddziale pozabiegowym (pacjenci po rekonstrukcji ACL, artoskopii stawu kolanowego, skokowego, barkowego, endoprotezoplastyce stawu kolanowego, biodrowego);
✔ 5% – uzupełnianie dokumentacji medycznej, kontakt z lekarzami;
✔ 3% – dodatkowe zadania np. pisanie artykułu, treści merytorycznych do materiałów promocyjnych, spotkania organizacyjne.

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:
✔ odpowiedziałaś/eś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia;
✔ masz ukończone studia magisterskie na kierunku fizjoterapia oraz czynne PWZF;
✔ masz doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentami ortopedycznymi;
✔ odbywasz kursy z zakresu terapii manualnej (np. jesteś w trakcie wieloetapowego szkolenia lub masz je ukończone);
✔ masz podstawową wiedzę z zakresu treningu i przygotowania motorycznego;
✔ porozumiewasz się w języku angielskim w stopniu umożliwiającym komunikację z Pacjentem;
✔ akceptujesz oferowane poniżej warunki.

Oferowane warunki:
✔ umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące), a później na stałe (na czas nieokreślony);
✔ wynagrodzenie podstawowe na umowie o pracę w wysokości 7300 zł brutto za cały etat + premie;
✔ możliwość innych form zatrudnienia – umowa zlecenie, współpraca na działalności gospodarczej;
✔ praca w ośrodku w Bieruniu i w Katowicach (Bażantowo) w systemie zmianowym (7.00-15.00 i 12.00-20.00); zmiany są stale przypisane do konkretnych dni w tygodniu (np. pn, wt, rano, śr , czw, pt po południe), podobnie jak lokalizacja (Bieruń/Katowice);
✔ pełen etat lub ¾ etatu;
✔ dofinansowanie do kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii;
✔ dodatek na dojazdy do pracy poza miejscem zamieszkania;
✔ dofinansowanie do pakietu zdrowotnego;
✔ możliwość korzystania z sali rehabilitacyjnej i sprzętów do ćwiczeń poza pracą;
✔ możliwość obserwacji pracy ortopedów w gabinecie i na sali operacyjnej.

Praca w Galen Rehabilitacja to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Staramy się, aby nasi Pacjenci nam ufali i czuli się komfortowo w trakcie terapii. Dołączając do nas, zyskasz nie tylko doświadczenie i umiejętności, ale również zespół na którym możesz polegać.

JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEJ FIRMY CZEKAMY NA:
1.Życiorys wraz z danymi kontaktowymi i klauzulą RODO:
2. List motywacyjny z odpowiedziami na poniższe pytania:
✔ Na podstawie jakich doświadczeń uważasz, że praca na tym stanowisku jest dla Ciebie optymalna? Skąd wiesz, że ta praca da Ci satysfakcję i będziesz w niej dobra/y? Dlaczego uważasz, że praca akurat w naszym ośrodku będzie dla Ciebie odpowiednia?
✔ Wymień i opisz krótko 5 działań/zachowań ze strony fizjoterapeuty, które pomagają budować dobrą relację z pacjentem i pozytywnie nastawiają pacjenta do procesu terapii.
✔ Wymień 5 problemów, które możesz napotkać w swojej pracy z Pacjentem po rekonstrukcji ACL i opisz sposoby ich rozwiązania lub przeciwdziałania im.

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje. Lubimy jasne zasady i oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na napisanie odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.