Okulista

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach

Laski k. Warszawy, ul. Brzozowa 75, 05-080 Izabelin
AOS
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę lub kontrakt
Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach prowadzi podmiot leczniczy pod nazwą Przychodnia Leczniczo - Rehabilitacyjna. W ramach Przychodni funkcjonuje kilka poradni w tym; POZ, okulistyka, laryngologia, stomatologia, psychiatria, rehabilitacja, fizjoterapia, rehabilitacja wzroku. W Przychodni pracuje kilkunastu lekarzy i kilkudziesięciu rehabilitantów. Przychodnia posiada kontrakt z NFZ na poradnię POZ i rehabilitację wzroku. Pozostałe usługi są finansowane prywatnie lub poprzez darczyńców via Towarzystwo. Przychodnia w obecnym budynku działa od 40 lat, dwa lata temu przeszła kapitalny remont. Usytuowana jest w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w lesie, tylko 14 km od centrum Warszawy.

 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje okulistyczne dla dzieci niewidomych i niedowidzących z Ośrodka dla Niewidomych.
  • Wydawanie skierowań na rehabilitację wzroku.
  • Konsultacje okulistyczne dla okolicznych mieszkańców.

 Wymagania:
  • Specjalizacja z okulistyki.
  • Chęć związania się z Ośrodkiem dla Niewidomych w Laskach.
  • Lekarze okuliści na emeryturze również mile widziani.

 Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w doskonale wyposażonym przez WOŚP gabinecie okulistycznym.
  • Możliwość zamieszkania w domu służbowym na terenie Lasek.
  • Dobre wynagrodzenie.