Reumatolog

Centrum Medyczne SANUS

Zamoyskiego 79A, Kraków
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Umowa B2B / Umowa zlecenia
Centrum Medyczne SANUS działające w Krakowie przy ul. Zamoyskiego 79A (vis-a-vis Ronda Matecznego) specjalizujące się w fizjoterapii i rehabilitacji, w związku z rozwojem oraz zapotrzebowaniem ze strony Pacjentów, powiększa swój zespół specjalistów. Nasze Centrum działa od grudnia 2023 i do tej pory przyjęliśmy ponad 2000 pacjentów. Zespół współtworzą doświadczeni lekarze i fizjoterapeuci, którzy w swojej codziennej pracy wykorzystują szeroką gamę sprzętu do fizjoterapii i rehabilitacji. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

Do zespołu poszukujemy Lekarza reumatologa

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie wysokiego poziomu opieki lekarskiej Pacjentom naszego Centrum;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjentów objętych leczeniem, w tym dokumentacji elektronicznej;
  • Prowadzenie procesu rehabilitacji leczniczej pacjentów;
  • Wykonywanie zabiegów leczniczych i diagnostycznych;

 Wymagania:
  •  Tytuł lekarza specjalisty lub lekarza w trakcie specjalizacji;
  • Prawo do wykonywania zawodu;
  • Nastawienie na potrzeby pacjenta i zaangażowanie w opiekę nad pacjentem;
  • Dostępność minimum 1 x w tygodniu
  • Dbanie o wysokie standardy medyczne.
  • Własny, aktywny kalendarza w portalu ZnanyLekarz;

 Oferujemy:
  •  Atrakcyjną lokalizację (tuż przy Rondzie Matecznego);
  • Dogodną formę zatrudnienia (B2B);
  • Prosty i przejrzysty model rozliczeń wizyt;
  • Pełne wsparcie techniczne i efektywną rejestrację respektującą czas pracy lekarza;
  • Możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności;
  • Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad Pacjentem na nowoczesnym sprzęcie specjalistycznym;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole;
  • Oprogramowanie medyczne dostosowane do specjalizacji;
  • Udział w kreowaniu najwyższych standardów obsługi pacjenta w dynamicznie zmieniającym się środowisku otwartym na nowe rozwiązania i doskonalenie procesów;
  • Gabinet urządzony w wysokim standardzie i wyposażony w urządzenia niezbędne do sprawnej pracy;
  • Diagnostyka ultrasonograficzna na miejscu;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.