Ultrasonografista

SERAFIN Klinika dla Kobiet

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 9, Gliwice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
B2b
SERAFIN Klinika dla Kobiet zostało stworzone z myślą o kompleksowej opiece medycznej dopasowanej dla kobiet w każdym wieku oraz mężczyzn. Pracujemy w oparciu o holistyczne i profesjonalne podejście do każdego Pacjenta stwarzając atmosferę życzliwości i zrozumienia.
 SERAFIN Klinika dla Kobiet to unikatowe miejsce na zdrowej mapie Gliwic oraz całego Śląska. Dzięki nowoczesnym metodom, wysokiej jakości aparaturze medycznej oraz doświadczonym specjalistom jesteśmy gotowi by nieść pomoc.

  Zakres obowiązków wykonywanie badań USG w rodzaju:
  • USG jamy brzusznej
  • USG piersi
  • USG moszny i jąder
  • USG szyi
  • USG tkanek miękkich
  • USG prostaty
  • USG tarczycy
  • USG węzłów chłonnych pach, pachwin
  • Badanie USG typu Doppler
  • Badanie USG stawów
 Wymagania:
  • Doświadczenie w wykonywaniu badań USG wymienionych powyżej (nie wymagamy wykonywania wszystkich rodzajów badań)
 Oferujemy:
  • Nowoczesny sprzęt USG
  • Dużą ilość badań
  • Przeszkoloną asystę do badań
  • Zawsze dobrą kawę.