Gastrolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Gastromedica

Kraków
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
300zł za wizytę
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie, Działalność gospodarcza
Opis
O Placówce:
Dynamiczna i nowoczesna wielospecjalistyczna placówka medyczna poszukuje lekarzy do pracy z pacjentami wymagającymi żywienia dojelitowego.

Zakres obowiązków:
  • Kwalifikowanie i konsultowanie pacjentów żywionych dojelitowo.
  • Przeprowadzanie wizyt domowych u pacjentów raz na kwartał.

Wymagania:
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Dobry kontakt z pacjentem.
  • Posiadanie prawa jazdy oraz własnego samochodu.

Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnej placówce i przyjaznym zespole.
  • Dużą elastyczność godzin pracy.
  • Wsparcie marketingowe w działaniach zawodowych.
  • Wynagrodzenie:
    • 400 zł za wizytę kwalifikującą
    • następnie ryczałtowe wynagrodzenie 300 zł za pacjenta miesięcznie

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Jesteśmy otwarci na Twoje doświadczenie i umiejętności. Prosimy o przesyłanie aplikacji.