Stomatolog

Corten Dental, Baćkowice 82 B, 27-552 Baćkowice

Baćkowice 27-552 ul. Baćkowice 82 b
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
35% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny etat, lub 2- 3 dni
Typ zatrudnienia
Umowa współpracy
Przychodnia Corten Dental, zaprasza do współpracy w ramach NFZ oraz FFS.
Od 1993 r. z pasją i zaangażowaniem świadczy wysokiej jakości usługi medyczne. Obejmuje opieką Pacjentów indywidualnych, ich rodziny oraz zakłady pracy. Wyróżniają je krótkie terminy oczekiwania na wizytę oraz szczególna dbałość o to, aby Pacjenci znaleźli fachową pomoc medyczną oraz życzliwość i zrozumienie dla swoich obaw i problemów.
Praca w pełnym wymiarze, lub określone dni .

Zakres obowiązków:
·         kontakt z pacjentami

·         rozpoznawanie chorób zębów i wybranie metody leczenia

·         przeprowadzanie rozmaitych zabiegów

·         obsługa narzędzi stomatologicznych

·         uzupełnianie braków w uzębieniu

·         czynności profilaktyczne

·         udzielanie informacji dotyczących jamy ustnej

·         udzielanie pomocy w nagłych przypadkach

 Wymagania:
·         PWZ

·         ubezpieczenie

·         podpis kwalifikowany

 Oferujemy:
·         Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej.

·         Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

·         Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

·         Elastyczne godziny pracy.