Psychiatra

Spokojna Głowa. Centrum Pomocy Psychologicznej.

Małopanewska 4B/ B1, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Umowa o współpracę
Jesteśmy ponad 40-osobowym zespołem doświadczonych specjalistów: psychoterapeutów i psychiatrów. Pracujemy w różnych modalnościach: podejście psychodynamiczne, psychoanalityczne, poznawczo-behawioralne, gestalt, integratywne. Prowadzimy psychoterapie indywidualne osób dorosłych, młodzieży, dzieci, a także psychoterapię par oraz psychoterapię rodzin. Udzielamy również konsultacji psychologicznych, poradnictwa psychologicznego oraz prowadzimy psychoedukację. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług czemu służą cykliczne superwizje zespołu prowadzone przez certyfikowanych superwizorów - superwizje grupowe prowadzone są w nurcie psychodynamicznym oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Dbamy również o rozwój naszych psychoterapeutów czemu służą systematyczne szkolenia.
Nasza poradnia dynamicznie się rozwija - mamy już trzy siedziby w centrum Wrocławia.

 Zakres obowiązków:
  • prowadzenie konsultacji psychiatrycznych,
  • współpraca z psychologami i psychoterapeutami w celu zapewnienia pacjentowi kompleksowej opieki,
  • obsługa systemu medycznego, prowadzenie dokumentacji medycznej .

 Wymagania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • ukończona specjalizacja lub w trakcie specjalizacji,
  • gotowość do aktualizowania wiedzy i zapewnianie pacjentom opieki psychiatrycznej zgodnej z najnowszymi standardami praktyki lekarskiej,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętności interpersonalne.

 Oferujemy:
  • wynagrodzenie za konsultacje w proporcji 70/30 lub 75/25 ( w zależności od doświadczenia)  - lekarz/poradnia,
  • elastyczny grafik pracy,
  • nowoczesną infrastrukturę,
  • organizację obsługi pacjenta,
  • opiekę marketingową,
  • udział w szkoleniach,
  • spotkania integracyjne,
  • możliwość udziału w intrawizjach zespołu,
  • możliwość udziału w superwizjach grupowych prowadzonych przez certyfikowanych superwizorów.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty pracy, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność. W aplikacji prosimy umieścić podpisaną klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”