Laryngolog

Centrum Medyczne Ruczaj

Bobrzyńskiego 37, Kraków
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Min. raz w tygodniu
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Na rynku medycznym istniejemy od 2007 roku jako placówka, działająca w prywatnym sektorze usług medycznych. Przez lata pracy ukształtowaliśmy modelowy sposób opieki nad pacjentem oparty na życzliwości, empatii i współpracy oraz rzetelnej wiedzy medycznej.

Jesteśmy  wielospecjalistyczną przychodnią medyczną zlokalizowaną w pasażu: Europejskie Centrum Handlowe, przy ulicy Bobrzyńskiego 37 na Ruczaju w Krakowie. Chcemy poszerzać naszą ofertę i w związku z tym poszukujemy lekarzy do współpracy.

 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje lekarskie.
  • Ambulatoryjne procedury laryngologiczne (płukanie uszu).

 Wymagania:
  • Specjalista Laryngolog lub w trakcie specjalizacji.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

 Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Komfortowe warunki pracy.
  • Pełną obsługę recepcyjną oraz przyjazną atmosferę.
  • Wyposażony gabinet zabiegowy.
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów.