Psychiatra

Przychodnia Dimedic

Zdalnie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Dowolny
Typ zatrudnienia
ZLECENIE/B2B
Dimedic.eu to przychodnia online działająca na terenie Europy. Oferujemy szeroki zakres konsultacji telemedycznych, dbając o najważniejsze aspekty zdrowia. Wykorzystujemy nowoczesną technologię zapewniając łatwy i wygodny dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Oferujemy także konsultacje stacjonarne w naszej przychodni w Łodzi. Stawiamy na intensywny rozwój uruchamiając nowe formy konsultacji, poszerzając je o kolejne specjalizacje lekarskie, ułatwiając szybki kontakt pacjentów z lekarzem. W Dimedic nieustannie się rozwijamy, obecnie poszukujemy nowych członków Zespołu medycznego!
Od 2022 roku oferujemy konsultacje w języku ukraińskim.

 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje w Dimedic odbywają się online (telefon, video, wywiad medyczny online),
  • Jesteśmy czynni 6:00-22:00, poniedziałek – niedziela.

 Wymagania:
  • Lekarz specjalista lub w trakcie specjalizacji,
  • Aktualny i aktywny certyfikat ZUS,
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Dyspozycyjność, samodzielność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,

 Oferujemy:
  • Pracę w formule online z elastycznymi godzinami pracy oraz wygodę prowadzenia konsultacji z dowolnego miejsca,
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenia,
  • Wsparcie Asystentów medycznych.

Zapraszamy do współpracy! :)