Chirurg plastyczny

The Clinic Centrum Medyczne

Aleja Zwycięstwa 241/6, Gdynia
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczne godziny pracy
Typ zatrudnienia
Zlecenie, kontrakt
Nowoczesne gabinety medycyny estetycznej i kosmetologii w gdyńskim Orłowie poszukują do współpracy lekarza w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej lub specjalisty chirurgii plastycznej do wykonywania zabiegów. Dysponujemy urządzeniem do Liposukcji LipoLife 3G (oferujemy pełne przeszkolenie z obsługi z uznanym specjalistą doświadczonym w pracy z tym urządzeniem) oraz szerokim wachlarzem urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej (lasery, RF mnikroigłowa, kriolipoliza, stymulacja mięśniowa, fala uderzeniowa, nóż elektryczny). Praca w świetnej atmosferze, z miłym i pracowitym zespołem.

 Zakres obowiązków:
  • konsultacja pacjentów
  • zabiegi korekty powiek
  • zabiegi korekty odstających uszu
  • zabiegi liposukcji
  • inne zabiegi chirurgiczne zgodne z preferencją lekarza (dostosowane do możliwości gabinetów)
  • zabiegi medycyny estetycznej (opcjonalnie)

 Oferujemy:
  • komfortowe, eleganckie, dobrze wyposażone gabinety
  • młody, ambitny i pracowity zespół
  • miła atmosfera
  • doszkolenie z zakresu stosowanych w gabinecie zabiegów
  • możliwość przeszkolenia z zabiegów estetycznych