Dermatolog

Mediclever

Szwajcaria, Chur
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
300zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełen etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę
Renomowana placówka medyczna w Szwajcarii, położona w malowniczym alpejskim miasteczku, poszukuje lekarza dermatologa, gotowego do podjęcia wyjątkowej przygody zawodowej w sercu Europy. Firma oferuje nie tylko fascynującą pracę, ale także konkurencyjne wynagrodzenie oraz doskonałe warunki pracy.

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i leczenie chorób pacjentów placówki.
  • Prowadzenie badań profilaktycznych i interpretacja wyników.
  • Dokumentacja medyczna i koordynacja opieki nad pacjentami.
  • Współpraca z diagnostami, personelem laboratoryjnym i innymi specjalistami medycznymi.
Wymagania:

  • Dyplom lekarza, specjalizacje z dermatologii, chorób skóry, wenerologii.
  • Aktualna licencja lekarska w Polsce.
  • Preferowane doświadczenie zawodowe w dermatologii.
  • Aktualna wiedza medyczna, elastyczność i chęć ciągłego doskonalenia się.
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej klinice w słynnym alpejskim miasteczku
  • Najnowocześniejsza infrastruktura, sprzęt laboratoryjny i narzędzia oraz wyciszona, wydzielona sala do badań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz profesjonalne wsparcie zespołu
  • Atrakcyjne warunki finansowe - wynagrodzenie w wysokości 12 500 - 15 000 CHF miesięcznie oraz dodatkowe benefity
  • Jasne i przewidywalne godziny pracy