Lekarz medycyny ratunkowej

Swissmed Centrum Zdrowia

Wileńska 44, Gdańsk
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Umowa o prace / zlecenie / B2B
Swissmed Centrum Zdrowia od 1996 roku zapewnia pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Od 2021 roku należy do Grupy LUX MED. Stawiamy na dynamiczny rozwój, realizując przyjęte kilka lat temu założenia o udzielaniu pełnych świadczeń medycznych, od medycyny rodzinnej po leczenie szpitalne.
Dotychczas przyjęliśmy kilkaset tysięcy pacjentów, zarówno z kraju, jak i zagranicy. Pracują dla nas doświadczeni lekarze o wysokich kwalifikacjach zawodowych.

 Zakres obowiązków:
  • konsultacje lekarskie

 Oferujemy:
  • stabilną pracę, w grupie będącej liderem w branży prywatnych usług medycznych w Polsce
  • szansę udziału w kreowaniu najwyższych standardów obsługi pacjenta w dynamicznie zmieniającym się środowisku otwartym na nowe rozwiązania i doskonalenie procesów
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet benefitów pozapłacowych