Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

LEKARZE Z POWOŁANIEM

Modra 94A, Warszawa, Mokotów
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
B2B
Czy marzysz o pracy, która nie tylko pozwala Ci wykorzystać Twoje umiejętności medyczne na rzecz poprawy samopoczucia i pewności siebie naszych pacjentów, ale także daje Ci możliwość kreatywnego wyrażania swojej pasji do medycyny estetycznej? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną okazję!

Wymagania:

  • Ukończone studia medyczne oraz licencja lekarska umożliwiająca praktykę.
  • Doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej.
  • Znajomość nowoczesnych technik i procedur z zakresu medycyny estetycznej.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz empatyczne podejście do pacjentów.

Obowiązki:

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej zgodnie z najlepszymi praktykami i standardami bezpieczeństwa.
  • Indywidualne konsultacje i doradztwo pacjentów w celu opracowania planów leczenia dostosowanych do ich potrzeb.
  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami opartych na zaufaniu i profesjonalizmie.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb.
  • Możliwość pracy we wspierającym, przyjaznym środowisku, gdzie Twoje pomysły i innowacje są cenione.
  • Elastyczne godziny pracy, pozwalające Ci na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, doceniające Twoje doświadczenie i zaangażowanie.
  • Perspektywę długofalowej współpracy oraz rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś gotowy do pracy, gdzie Twoje umiejętności będą cenione, a innowacyjne podejście doceniane, skontaktuj się z nami. Dołącz do naszego zespołu, aby razem tworzyć piękniejszą przyszłość dla naszych pacjentów!