Psychiatra

Centrum Zdrowia Psychicznego "BALANCE"

Klonowa 8, Łochowo
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do indywidualnego ustalenia
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Nasze Centrum jest miejscem, gdzie każdy znajdzie profesjonalną i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów zdrowia psychicznego. Naszym celem jest wspieranie harmonijnego rozwoju osobowości i potencjału każdego podopiecznego, a także budowanie jego pozytywnego obrazu siebie i umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych. Działamy z szacunkiem dla indywidualności, godności i praw każdego człowieka, kierując się zasadami etyki zawodowej i współpracy z otoczeniem.
Nasza misja to świadczenie pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej oraz doradczej. Oferujemy szeroki zakres usług diagnostycznych, terapeutycznych, profilaktycznych, informacyjnych i szkoleniowych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów. Dążymy do ciągłego podnoszenia jakości naszej pracy poprzez doskonalenie zawodowe, rozwijanie kompetencji i kreatywności oraz wykorzystywanie nowoczesnych metod i technik.

 Zakres obowiązków:
  • psychiatra
  • psychiatra dziecięcy

 Oferujemy:
  • elastyczny wymiar pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wymagane doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami psychicznymi oraz aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu