Stomatolog

Dentin Klinika Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej

Graniczna 13R, Marki
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny etat wg grafiku min 3 dni w tygodniu
Typ zatrudnienia
Umowa współpracy
Klinika Stomatologiczna Dentin w Markach w związku z dalszym rozwojem podejmie współpracę z lekarzem stomatologiem.
Jeżeli jesteś:
  • miłą, energiczną osobą
  • masz dyplom lekarza stomatologa i min 1 rok doświadczenia
  • stomatologia jest Twoją pasją
  • pragniesz specjalizować się w protetyce (uzupełnienia stałe) lub ortodoncji
Prześlij do nas swoje CV.
Zakres obowiązków:
  • praca w dziedzinie stomatologii zachowawczej minimum 3 dni w tygodniu
  • możliwość kształcenia w dziedzinie ortodoncji lub protetyki
Oferujemy pracę:
  • w 7-dmio fotelowej placówce
  • pracę z pacjentem komercyjnym
  • pracę z asystą na cztery ręce w młodym zespole
  • wysokie wynagrodzenie
Dentin Klinika Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej w Markach ul. Graniczna 13R