Urolog

MedStop

Prądnicka 48/L7, Kraków
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Raz, dwa razy w tygodniu
Typ zatrudnienia
B2B
Placówka medyczna przy ulicy Prądnickiej w Krakowie podejmie współpracę z lekarzem specjalistą lub w trakcie specjalizacji, w zakresie usług komercyjnych. Poszukujemy:

  • Urologa

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu opieki lekarskiej Pacjentom placówki;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjentów objętych leczeniem, w tym dokumentacji elektronicznej.

Nasze wymagania:

  • Tytuł lekarza specjalisty lub lekarza w trakcie specjalizacji;
  • Prawo do wykonywania zawodu;
  • Zaangażowanie w pracę i nastawienie na potrzeby Pacjenta;
  • Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce.

Oferujemy:

  • Dogodną formę zatrudnienia (B2B);
  • Współpracę opartą o udział procentowy dla lekarza – ustalany indywidualnie;
  • Możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności;
  • Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad Pacjentem na nowoczesnym sprzęcie specjalistycznym;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole;
  • Innowacyjne oprogramowanie medyczne oraz elektroniczny system kolejkowy;
  • Zniżki na wykonywane zabiegi w naszej placówce (np. EMS);
  • Możliwość uczestnictwa w pakiecie Medicover Sport.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.